Į „Vaisingumo kliniką“ atvyksta vienas iš žymiausių pasaulio pagalbinio apvaisinimo specialistų

Jau tapo tradicija, kad rudenį į "Vaisingumo klinką" atvyksta Rabino medicinos centro ir Tel Avivo universiteto medicinos mokyklos profesorius Dovas Feldbergas.
 
Pasaulyje nevaisingoms poroms pagalba teikiama daugiau nei keletą dešimtmečių. Pirmieji šį gydymo metodą pradėjo taikyti JAV, po to Anglijos, o netrukus ir Izraelio pagalbinio apvaisinimo specialistai. Lietuvoje šios procedūros palyginus su kitomis šalimis pradėtos taikyti neseniai. Pasak profesoriaus, jis yra sužavėtas Lietuvos gydytojų dirbančių nevaisingumo srityje rezultatais, tačiau yra labai svarbu dalintis žiniomis bei patirtimi.
 
Pernai svečiavęsis garbingas svečias iš Izraelio kalbėdamas apie naujoves, akcentavo pasaulyje sparčiai besivystančią genetinę inžineriją.
 
"Persodinant embrionus yra tikimybė, jog bus apvaisintos trys, keturios ar net penkios kiaušialąstės - pasakojo profesorius. Kadangi yra rizikos, jog moteris gali neišnešioti visų kūdikių arba jie gali gimti per mažo svorio, pasitekę genetinę inžineriją, įdiegėme naują metodiką. Dabar embriono įvedimo į moters gimdą procedūra atliekama tada, kuomet jis yra visiškai įšsivystęs.
 
Įdiegus pažangiausias pagalbinio apvaisinimo metodikas, moteris turi didesnį šansą pastoti, o svarbiausia išnešioti sveiką kūdikį".
 
Profesorius konsultuos pacientus ypatingai sudėtingais vaisingumo sutrikimo atvejais.
 
Prof. Dov Feldberg konsultacijos vyks:
 
Spalio 13-14 dienomis Vilniuje;
 
Spalio 15 dieną Klaipėdoje.
 
Pacientai jau registruojami!