15 proc. nuolaida pagalbinio apvaisinimo procedūrai

Pasaulyje gegužės mėnuo minimas kaip šeimos mėnuo, skatinant daugiau laiko praleisti su artimaisiais. Šeimos ašimi dažniausiai būna vaikai, bet ką daryti tiems, kuriems niekaip nepavyksta jų susilaukti? Simboliška, bet kitas mėnuo - birželis – nevaisingų porų mėnuo, kai siekiama atkreipti dėmesį į šios ligos aktualumą bei paskatinti vaikų negalinčias susilaukti poras kreiptis pagalbos.
Gegužės ir birželio mėnesiais „Vaisingumo klinika“ tradiciškai kviečia poras pasitikrinti klinikoje bei gauti 15 proc. nuolaidą vienai pagalbinio apvaisinimo procedūrai. Visos gegužės ir birželio mėnesį klinikoje pagalbinio apvaisinimo (apvaisinimo mėgintuvėlyje) procedūrai užsiregistravusios, poros turės galimybę gauti 15 proc. nuolaidą vienai apvaisinimo mėgintuvėlyje (IVF, IVF+ ICSI, IVF+IMSI, IVF+PICSI ) procedūrai. Tam, kad nuolaida galiotų, gegužės arba birželio mėnesiais būtina užsiregistruoti ir atvykti į konsultaciją dėl pagalbinio apvaisinimo procedūros, tačiau pati procedūra galės būti atlikta per metus nuo registracijos. Taigi, jei „Vaisingumo klinikoje“ konsultacijai užsiregistruosite gegužę ar birželį (gegužės 1- birželio 30 dienomis), pati pagalbinio apvaisinimo procedūra su 15 proc. nuolaida Jums galės būti atlikta iki 2017m. birželio mėnesio.
Gegužės ir birželio mėnesiais taip pat bus taikoma net 50 proc. nuolaida embrionų auginimui embrionų inkubatoriuje – embrioskope „Esco Miri TL“. Poroms, kurios norės pamatyti kaip jų embrionai vystėsi nuo apvaisinimo iki įsodinimo į gimdą, padovanosime vaizdo įrašą.