Didėjantis dvynių pareikalavimas

Remiantis DB Sunday Times laikraščiu, didžioji dauguma porų, kurioms atliekamas dirbtinis apvaisinimas, prašo padėti susilaukti dvynių. Sunday Times apibūdina tai  pilnos šeimos sukūrimu vieno nėštumo metu.
 
Vienos klinikos atstovė, su kuria bendravo žurnalistai, tvirtino, kad daugiau kaip dešimt procentų pacientų prašo išimtinai dvynių. Daugelis moterų tvirtina, kad antram nėštumui neturės galimybių dėl vyresnio amžiaus arba  bijo, kad vėliau bus sunkiau pastoti. Kai kurios moterys renkasi du vaikus vienu metu manydamos, kad tai mažiau paveiks jų karjerą.
 
Paul Rainsbury, vaisingumo specialistas iš Ilfordo Bupa Roding ligoninės, teigė, kad 20 porų praėjusiais metais pageidavo dvynių. Profesorius Gedis Grudzinskas, privačios Bridge vaisingumo klinikos Londone vadovas, įvardino, kad viena-dvi moterys per metus pageidauja dvynių. Jis teigė, kad klinikos personalas įspėja apie su dvyniais susijusią riziką , bet pacientams reikalaujant, moteriai įsodinami du embrionai, kurie galėtų duoti pradžią dvyniams.
 
HFEA (The Human Fertilisation and Embryology Authority), reguliuojanti vaisingumo gydymą DB, pridūrė, kad žmonės gali laisvai priimti sprendimus, susijusius su nuosavais kūnais.
 
Remiantis duomenimis praėjusiais metais gimusių dvynių skaičius padvigubėjo ir tai akivaizdžiai rodo tendenciją susilaukti dviejų vaikų vienu metu. Net tos moterys, kurios neturi vaisingumo problemų, vartoja vaistus, įgalinančius susilaukti daugiau nei vieno vaiko iškart.