Gydytoja A. Usonienė dalyvavo konferencijoje JAV

Kovo 5-6 dienomis mūsų klinikos gydytoja Audronė Usonienė dalyvavo Europos žmogaus vaisingumo ir embriologijos draugijos (ESHRE) ir Amerikos reprodukcinės medicinos asociacijos (ASRM) konferencijoje "ESHRE ir ASRM geriausieji", kuri vyko Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Šis  dviejų draugijų organizuojamas susitikimas-konferencija vyko jau ketvirtą kartą. Jo tikslas – skatinti šių draugijų bendradarbiavimą, teikti gydytojams ir mokslininkams iš viso pasaulio naujausias reprodukcinės medicinos ir biologijos mokslo žinias. Taip pat dalyviai turėjo daug galimybių pabendrauti su kolegomis iš viso pasaulio ir pasidalinti savo patirtimi gydant nevaisingumą.
Mokslininkai iš Europos žmogaus vaisingumo ir embriologijos draugijos ir Amerikos reprodukcinės medicinos asociacijos lygino reprodukcinių sutrikimų diagnostikos ir gydymo pprocedūrų ir technologijų praktikas JAV ir Europoje. Dalyviai aptarė šias temas: vyrų ir moterų reprodukcinės sveikatos problemos, reprodukcinė endokrinologija, reprodukcinė chirurgija, embriologija, andrologija, kamieninių ląstelių taikymas gydyme.
Gydytoja su klinikos konsultantu profersoriumi Dov Feldberg Niujorke taip pat aplankė garsų “Weill Cornell” medicinos centrą.  Šiame centre A. Usonienė susitiko su šio medicinos centro Vaisingumo centro vadovu, “Weil Cornell” medicinos koledžo profesoriumi Zev Rosenwaks, kuris yra ir Tarptautinės apvaisinimo mėgintuvėlyje asociacijos (ISIVF) prezidentas.

Profesoriaus Z. Rosenwaks kvietimu A. Usonienė dalyvavo Niujorko Jeilio klube vykusiame Amerikos ginekologų ir akušerių draugijos susitikime, kuriame pranešimą skaitė žymus reprodukcinės endokrinologijos specialistas, Kolumbijos universiteto profesorius Oded Langer. 

A. Usonienė taip lankėsi ir privačiame Joel H. Batzofin vaisingumo centre, kuriame bendravo su klinikos savininku ir gydytojais.