Kviečiame į naujagimių fotografijų parodą „Sulaukus gandrų“

Gandrų apsilankymas – tai šventė šeimoms, todėl gegužės 15-ąją – Tarptautinę šeimos dieną – kviečiame pasidžiaugti naujagimių fotografijomis ir pasidalinti viltimi, kad Lietuvoje vaikų ir laimingų šeimų bus daugiau.

„Vaisingumo klinikos“ inicijuota naujagimių fotografijų paroda „Sulaukus gandrų“ paminėjo Gandrų grįžimo šventę, o gegužės 15-ąją paroda iškeliauja į Kauną. Kauniečiai ir miesto svečiai turės galimybę susipažinti su projekto „BabyStory“ kūryba.

„Gandrai yra vaisingumo simbolis, todėl šia paroda norime paraginti Lietuvos „gandrus“ aplankyti jų laukiančias šeimas. Smagu, kad prie mūsų idėjos prisijungia ir fotomenininkė Natalija,“ – apie parodą kalbėjo „Vaisingumo klinikos“ direktorius Algirdas Usonis.

„BabyStory“ fotografijose fiksuojamos pirmosios naujagimių dienos ir saldžios jų gyvenimo akimirkos. Kūrybinis projektas „BabyStory“, atstovaujamas fotomenininkės Natalijos Miranchuk, į Lietuvą atkeliavo iš Baltarusijos, bet jau yra žinomas Rusijoje, Latvijoje bei Italijoje. Kiekviena jų nuotrauka – tai unikalus fotografų, dizainerio, kostiumų dailininko ir stilisto kūrinys.

Natalija Miranchuk kūdikių fotografijos meno mokėsi pas žinomą Kalifornijos fotografę Carry Sandoval. Ji surinko profesionalų komandą ir įkūrė fotoprojektą „BabyStory“, kuris susilaukė didžiulės sėkmės gimtinėje. Projekto veikla bus plėtojama ir Lietuvoje, todėl ši paroda yra puiki galimybė iš arčiau susipažinti su jų kūryba.

Fotografijų paroda „Sulaukus gandrų“ prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ (Islandijos pl. 32, Kaunas, II aukštas) bus eksponuojama iki gegužės 29-os dienos. Kviečiame apsilankyti!