Pavasarį – nemokamos pagalbinio apvaisinimo procedūros poroms

Pavasarį sugrįžta gandrai, ir nors iš tikro jie vaikų neatneša, tačiau suteikia viltį, kad vaikų Lietuvoje bus daugiau. „Vaisingumo klinika“ visą pavasarį kartą per mėnesį dovanos po vieną nemokamą pagalbinio apvaisinimo procedūrą.

Tokias akcijas klinika skelbia ne pirmą kartą ir džiaugiasi pasiektais rudenį vykusios akcijos rezultatais: „Vaisingumo klinikos“ specialistų dėka po nemokamos pagalbinio apvaisinimo procedūros viena iš atrinktų porų jau greitai susilauks savo vaiko.

Poros, norinčios dalyvauti programoje, kviečiamos užpildyti žemiau pateiktą anketą. Visos per mėnesį gautos anketos bus įvertintos „Vaisingumo klinikos“ gydytojų iki kito mėnesio pabaigos, o iš jų išrinkta viena pora, kuriai ir bus suteikta nemokama pagalbinio apvaisinimo procedūra.

„Vaisingumo klinika“ įsipareigoja atlikti nemokamą pagalbinio apvaisinimo procedūrą (kai tai mediciniškai įmanoma). Kitos, konkrečiu atveju būtinos gydymo, konsultavimo, tyrimų, medikamentų ar papildomos paslaugos nebus kompensuojamos. Jos bus įvertinamos pagal galiojantį „Vaisingumo klinikos“ kainoraštį.

Siųsti anketas galima kovo, balandžio bei gegužės mėnesiais. Poras, kurioms bus dovanojamos procedūros, paskelbsime atitinkamai balandžio, gegužės bei birželio mėnesiais. Pagalbinio apvaisinimo procedūra neprivalo būti atlikta būtent tą mėnesį, kai pora bus išrinkta, ji galės būti atlikta per metus.

Porai, kuriai bus nuspręsta skirti nemokamą procedūrą, atsisakius dalyvauti programoje, nemokama procedūra bus skiriama kitiems, tą patį mėnesį anketą atsiuntusiems, asmenims.

Daugiau informacijos apie nemokamas pagalbinio apvaisinimo procedūras Jums gali suteikti „Vaisingumo klinikos“ specialistai telefonu (8-5) 2390595 arba el. paštu office@vaisingumas.lt ir info@vaisingumas.lt . Taip pat kviečiame pareikšti savo nuomonę, pageidavimus ar pastabas dėl skelbiamos akcijos.

ANKETOS KLAUSIMAI :
1.    Jūsų vardai:
2.    Jūsų amžius (prašome nurodyti moters ir vyro amžių):
3.    Jūsų kontaktinė informacija (telefonas, el. pašto adresas):
4.    Jūsų gyvenamasis miestas:
5.    Kiek laiko bandote susilaukti kūdikio ir ar pirmą kartą kreipiatės dėl pagalbinio apvaisinimo?
6.    Ar žinote nevaisingumo priežastį, ar nevaisingumas Jūsų porai yra nustatytas mediciniškai?
7.    Ar galėtumėte aprašyti savo šeimą (ką veikiate laisvalaikiu, kokie Jūsų siekiai, hobiai ir pan.)?

Užpildytą anketą, t.y. klausimus su atsakymais, prašome atsiųsti adresu info@vaisingumas.lt laiško temoje nurodant „Anketa nemokamai procedūrai“.

* Anketas užpildžiusių asmenų konfidencialumas garantuojamas. Anketų duomenys, įskaitant kontaktinę informaciją bei atsakymuose į klausimus nurodytą informaciją, nebus naudojami viešai bei perduodami tretiesiems asmenims, nebent tai bus iš anksto suderinta su anketas pildžiusiais asmenimis. Anketų informacija bus peržiūrima tik „Vaisingumo klinikos“ gydytojų, siekiant jas įvertinti bei išrinkti porą, kuriai bus suteikta nemokama pagalbinio apvaisinimo procedūra.