„Vaisingumo klinika“ skelbia 2012 m. veiklos rezultatus

2012 metai buvo sėkmingi „Vaisingumo klinikai“ – pasiektas geriausias iki šiol klinikinių nėštumų dažnis. Išaugo ne tik pagalbinio apvaisinimo procedūrų skaičius, bet ir apvaisinimo mėgintuvėlyje (IVF) rezultatai.

Lyginant su 2011 metų veiklos rezultatais, klinikinių nėštumų po šviežių embrionų perkėlimų dažnis padidėjo 10 proc. ir siekia net 50 proc. Po atšildytų embrionų perkėlimų pastojimo galimybės taip pat augo iki 17 proc.

Išsamūs „Vaisingumo klinikos“ pagalbinio apvaisinimo procedūrų taikymo rezultatai bus paskelbti vėliau, nuodugniai ištyrus 2012 metų duomenis.  

„Kiekvienais metais analizuojame ir vertiname klinikos rezultatus, nes siekiame ne tik išlaikyti gerus rezultatus, bet ir tobulėti. Džiaugiamės galėdami vis daugiau pagelbėti nevaisingoms šeimoms, todėl rūpinamės gydytojų profesionalumu, taikome naujausias technologijas bei pažangiausius nevaisingumo gydymo metodus“, - teigia klinikos vadovas dr. Algirdas Usonis.

„Vaisingumo klinika“ atlieka daugiausiai pagalbinio apvaisinimo procedūrų Lietuvoje ir turi gausiausią paslaugų tinklą didžiuosiuose šalies miestuose. Pasiekti rezultatai ir atviras jų skelbimas tik patvirtina klinikos lyderystę.