„Vaisingumo klinikoje“ pradedama naudoti analogų neturinti EmbryoGlue® terpė

Nuo šiol „Vaisingumo klinikos“ specialistai pagalbinio apvaisinimo procedūrose pradeda naudoti tobulesnę, analogų neturinčią EmbryoGlue® terpę. „Tai klampus skystis, labai panašus į natūralią gimdos aplinką. Prieš procedūrą embrionai patalpinami į šią specialią terpę, kad pasidengtų dalelėmis, kurios jiems padeda geriau prisitvirtinti prie gimdos sienelės – sako „Vaisingumo klinikos“ embriologė dr. Živilė Čerkienė.
 
Tyrimai rodo, kad EmbryoGlue®  sustiprina sėkmingo embriono įsitvirtinimo gimdoje galimybę. Ypatingai ši terpė veiksminga toms pacientėms, kurių amžius yra virš 35 metų, anksčiau turėjusioms nepavykusių implantacijų ir toms, kurių nevaisingumas yra neaiškios kilmės. Šiais atvejais naudojant EmbryoGlue® sėkmingų nėštumų dažnis padidėjo iki 34 procentų.
 
„Šią naujovę pradėjome taikyti visiems perkeliamiems į gimdą embrionams. Esame įsitikinę, kad visos mūsų pacientės turi turėti galimybę pasinaudoti moderniausiais metodais, padedančiais susilaukti vaikelio,” - sako „Vaisingumo klinikos” dr. Ž. Čerkienė. Naujoji terpė, kaip ir kitos modernios technologijos, yra brangus preparatas, nepaisant to, procedūrų kaina „Vaisingumo klinikos“ pacientėms nekinta.