Džiaugiamės galėdami dalintis žiniomis ir patirtimi!

Šių metų gegužės 11-12 dienomis Lietuvos, JAV ir Izraelio UAB „Vaisingumo klinika“   gydytojos Aistė Adutavičienė, Vaiva Mačiulionytė, Augusta Petrušaitė, Irina Bondarenko dalyvauja pirmą kartą Lietuvoje vykstančioje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Annual Meeting of the Nordic Network of Fetal Medicine“, kurioje gydytojai iš Šiaurės Europos šalių dalinasi savo žiniomis bei sukaupta nėščiųjų ir vaisiaus priežiūros patirtimi.

Viena šios akušeriams ginekologams, vaisiaus medicinos specialistams, patologams, genetikams ir kitų specialybių gydytojams skirtos konferencijos organizatorių – Lietuvos, JAV ir Izraelio UAB „Vaisingumo klinika“ akušerė-ginekologė prof. dr. Eglė Machtejevienė, kurios žinios ir daugiau nei 20-ies metų patirtis praturtina mūsų klinikos kolektyvą ir sustiprina nuolatinį siekį teikti mūsų pacientėms tik aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas. 

Džiaugiamės ir didžiuojamės prof. dr. Egle Machtejeviene ir visu klinikos kolektyvu, nuolat siekiančiu profesinio tobulėjimo, nuoširdaus bendradarbiavimo ir atsakingo požiūrio kasdieniame darbe.

Dalinamės akimirkomis iš mokslinės praktinės konferencijos: „Annual Meeting of the Nordic Network of Fetal Medicine“: