Oops...
Slider with alias levano restaurant bar not found.
Vaisingumo klinika
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą.
null
Pagalbinis apvaisinimas
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Nevaisingumo priežastys
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Vaisingumo tyrimai
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
Pagalbinio apvaisinimo kompensacija
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas...“.
Sėkmingo taikymo rezultatai 2016
Kiaušintakių patologija43%
43%
Endometriozė37%
37%
Vyriškasis faktorius51%
51%
Neaiškios kilmės48%
48%

Straipsnis apie vaisiaus tyrimus Vaisingumo klinikoje

Dalinamės Kauno dienos žurnalo „Sveikata ir atostogos“ straipsniu, kuriame dr. Eglė Machtejevienė papasakojo apie vaisiaus tyrimus, kuriuos atliekame Vaisingumo klinikos Profesionalių vaisiaus tyrimų centre.

Nemokamos paslaugos pabėgeliams iš Ukrainos

Vaisingumo klinikos gydytojai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nemokamai konsultuos ir apžiūrės (ginekologinės ir urologinės apžiūros, nėščiųjų priežiūra) pabėgelius iš Ukrainos. Jei žinote kam ši informacija gali būti aktuali, prašome pasidalinkite šia žinute. Daugiau informacijos ir registracija: Vilniuje (8-656) 44440 Kaune (8-652) 00002 Klaipėdoje (8-650) 44445 Slava Ukraini!

Vaisingumo klinikoje skelbiame 15 proc. nuolaidos Pagalbinio apvaisinimo procedūrai akciją

Akcijos taisyklės: – Nuolaida taikoma tik toms poroms, kurioms nėra taikoma arba, kurios jau yra išnaudoję Valstybinių ligonių kasų taikomą kompensaciją dviems pagalbinio apvaisinimo procedūroms. – Nuolaida taikoma tik pagalbinio apvaisinimo procedūrai (konsultacijoms, tyrimams ir kitoms papildomoms paslaugoms nuolaida netaikoma). – Nuolaida taikoma nuo tuo metu Vaisingumo klinikoje galiojančios kainos. – Akcija galioja iki 2022.12.31.…
Meniu