Oops...
Slider with alias levano restaurant bar not found.
Vaisingumo klinika
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą.
null
Pagalbinis apvaisinimas
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Nevaisingumo priežastys
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Vaisingumo tyrimai
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
Pagalbinio apvaisinimo kompensacija
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas...“.
Sėkmingo taikymo rezultatai 2016
Kiaušintakių patologija43%
43%
Endometriozė37%
37%
Vyriškasis faktorius51%
51%
Neaiškios kilmės48%
48%

Straipsnis apie vaisiaus tyrimus Vaisingumo klinikoje

Dalinamės Kauno dienos žurnalo „Sveikata ir atostogos“ straipsniu, kuriame dr. Eglė Machtejevienė papasakojo apie vaisiaus tyrimus, kuriuos atliekame Vaisingumo klinikos Profesionalių vaisiaus tyrimų centre.

Pristatome naujieną – beREADY endometriumo imlumo testą

Vaisingumo klinika pirmoji Lietuvoje pristato endometriumo imlumo testą beREADY. Tai yra šiuolaikinis individualizuotas medicinos testas, leidžiantis pritaikyti IVF gydymą atsižvelgiant į kiekvienos moters organizmo ypatumus ir taip padidinti IVF procedūros sėkmės tikimybę. Kas yra beREADY testas? Maždaug 30% pacienčių reikia koreguoti embriono perkėlimo laiką, nes tą dieną, kai planuojama embriono perkėlimas, endometriumas nėra imlus. BeREADY…

Vaisingumo klinikos darbas karantino metu

Karantino metu Vaisingumo klinika teikia visas, taip pat ir ligonių kasų kompensuojamas, paslaugas ir laukiame savo esamų ir naujų pacientų. Laikomės visų būtinų priemonių, kurios užtikrina mūsų pacientų ir darbuotojų saugumą. Laukiame jūsų registracijų: Vilniuje +37065644440 ir 8-5 2390595 Kaune +37065200002 ir 8-37 202201 Klaipėdoje +37065044445 ir 8-46 411752
Meniu