Oops...
Slider with alias levano restaurant bar not found.
Vaisingumo klinika
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą.
null
Pagalbinis apvaisinimas
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Nevaisingumo priežastys
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Vaisingumo tyrimai
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
Pagalbinio apvaisinimo kompensacija
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas...“.
Sėkmingo taikymo rezultatai 2016
Kiaušintakių patologija43%
43%
Endometriozė37%
37%
Vyriškasis faktorius51%
51%
Neaiškios kilmės48%
48%

Straipsnis apie vaisiaus tyrimus Vaisingumo klinikoje

Dalinamės Kauno dienos žurnalo „Sveikata ir atostogos“ straipsniu, kuriame dr. Eglė Machtejevienė papasakojo apie vaisiaus tyrimus, kuriuos atliekame Vaisingumo klinikos Profesionalių vaisiaus tyrimų centre.

Birželis – nevaisingų porų mėnuo

Tęsiame ilgametes klinikos tradicijas ir biželį – nevaisingų porų mėnesį dovanojame 50 proc. nuolaidą pirminei poros konsultacijai dėl nevaisingumo.

Vaisingumo klinikos pranešimas

Mieli Vaisingumo klinikos pacientai, Kaip jau galimai girdėjote, Vaisingumo klinikoje šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas, yra  pareikšti įtarimai vadovams. Bendradarbiaujame su teisėsaugos pareigūnais ir teikiame jiems informaciją. Vaisingumo klinikos padaliniai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tęsia veiklą ir teikia paslaugas.
Meniu