There is nothing to show here!
Slider with alias levano-restaurant-bar not found.
Vaisingumo klinika
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą.
null
Pagalbinis apvaisinimas
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Nevaisingumo priežastys
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Vaisingumo tyrimai
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
Pagalbinio apvaisinimo kompensacija
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas...“.
Sėkmingo taikymo rezultatai 2016
Kiaušintakių patologija43%
43%
Endometriozė37%
37%
Vyriškasis faktorius51%
51%
Neaiškios kilmės48%
48%

Džiaugiamės galėdami dalintis žiniomis ir patirtimi!

Šių metų gegužės 11-12 dienomis Lietuvos, JAV ir Izraelio UAB „Vaisingumo klinika“   gydytojos Aistė Adutavičienė, Vaiva Mačiulionytė, Augusta Petrušaitė, Irina Bondarenko dalyvauja pirmą kartą Lietuvoje vykstančioje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Annual Meeting of the Nordic Network of Fetal Medicine“, kurioje gydytojai iš Šiaurės Europos šalių dalinasi savo žiniomis bei sukaupta nėščiųjų ir vaisiaus priežiūros patirtimi. Viena…

Straipsnis apie vaisiaus tyrimus Vaisingumo klinikoje

Dalinamės Kauno dienos žurnalo „Sveikata ir atostogos” straipsniu, kuriame dr. Eglė Machtejevienė papasakojo apie vaisiaus tyrimus, kuriuos atliekame Vaisingumo klinikos Profesionalių vaisiaus tyrimų centre.

„Vaisingumo klinika“ Vilniuje galima rasti naujoje vietoje

Informuojame pacientus, kad „Vaisingumo klinika“ Vilniuje atveria duris nauju adresu– Olimpiečių g. 1-1, Vilnius. Klinikos padalinys veiklą šiuo adresu pradės nuo 2023 m. lapkričio 08 dienos. Naujose patalpose pacientų patogumui yra rezervuotos automobilių stovėjimo vietos priešais kliniką (įvažiavimas iš Olimpiečių g. pusės). Klinikos kontaktai išliks nepasikeitę. Daugiau informacijos suteiksime telefonu: +370-656-44440.

Kada nesulaukus teigiamo testo dėl nėštumo laikas sunerimti?

Pasaulyje kiekvienais metais 8–9 proc. padaugėja porų, negalinčių susilaukti kūdikio. Europoje su šia problema susiduria 25 mln. asmenų. Jei ši bauginanti statistika liečia ir jus asmeniškai, ilgai nelaukiant reikėtų kreiptis į gydytoją, nes bėgantys metai negailestingai mažina moters tikimybę pastoti. Kada laikas sunerimti? Pasak gydytojos akušerės–ginekologės Redos Verbickienės, per 12 mėnesių pastoja apie 75 proc.…