Oops...
Slider with alias levano restaurant bar not found.
Vaisingumo klinika
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą.
null
Pagalbinis apvaisinimas
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Nevaisingumo priežastys
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Vaisingumo tyrimai
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
Pagalbinio apvaisinimo kompensacija
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas...“.
Sėkmingo taikymo rezultatai 2016
Kiaušintakių patologija43%
43%
Endometriozė37%
37%
Vyriškasis faktorius51%
51%
Neaiškios kilmės48%
48%

Straipsnis apie vaisiaus tyrimus Vaisingumo klinikoje

Dalinamės Kauno dienos žurnalo „Sveikata ir atostogos“ straipsniu, kuriame dr. Eglė Machtejevienė papasakojo apie vaisiaus tyrimus, kuriuos atliekame Vaisingumo klinikos Profesionalių vaisiaus tyrimų centre.

Atnaujinamas Vaisingumo klinikos darbas

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo pirmadienio laukiame visų savo pacientų gydytojų ginekologų ir urologų konsultacijose. Kaip ir šiuo metu, konsultuodami nėščiąsias, dirbsime užtikrindami tinkamas infekcijų kontroles priemones, kad būtų garantuota ir pacientų, ir darbuotojų apsauga. Registruotis vizitams, o taip pat gauti informaciją galite šiais telefonais: Vilniuje +37065644440 Kaune +37065200002 Klaipėdoje +37065044445 Skambučių laukiame ir savaitgalį!

Vaisingumo klinikos darbas karantino metu

Vadovaujantis Vyriausybės 2020-03-14 priimtu sprendimu, informuojame, kad nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. Vaisingumo klinikos padaliniai stabdo veiklą. Siekdami užkirsti kelią COVID-19 viruso plitimui, tęsime tik jau pradėtas stimuliacijas, atliksime punkcijas, bei konsultuosime nėščiąsias neatidėliotinais klausimais. Visos kitos konsultacijos ir procedūros atidedamos, o tikslus jų laikas bus suderintas atnaujinus veiklą. Registruotis būtiniems vizitams,…
Meniu