Heraldas Stankevičius
Aukščiausios kategorijos akušeris-ginekologas

Pagrindinės darbo sritys: reprodukcinė medicina, ginekologinė endokrinologija, ultragarsinė diagnostika, endoskopinė chirurgija.

Patirtis
1982 m. baigė Kauno medicinos institutą.
1983 m. baigė internatūrą Šiaulių gimdymo namuose, suteikta akušerio-ginekologo specialybė.Dalyvavo daugelyje tarptautinių kongresų ir konferencijų JAV, Kanadoje, Argentinoje, Čilėje, Tailande, Kinijoje, Australijoje, Rusijoje, taip pat Europos Sąjungos ginekologinės endokrinologijos, reprodukcinės medicinos, ultragarsinės diagnostikos ir endoskopinės chirurgijos srityse. Turi 5 tobulinimosi kursų sertifikatus iš Rusijos Endokrinologijos centro ir Rusijos Perinatologijos, akušerijos ir ginekologijos mokslinio tyrimo centro prie Medicinos mokslų akademijos.Lietuvos akušerių ginekologų draugijos Endokrinologijos sekcijos pirmininkas. Lietuvos kontraceptologijos draugijos narys. Rusijos menopauzės asociacijos tarybos narys. Asia Pacific Menopause Federation tarybos narys.Per paskutinius 5 metus parašė apie 50 straipsnių, mokslinių darbų publikacijų, recenzuojamose ir nerecenzuojamose medicininiuose leidiniuose, tezių ir pranešimų konferencijose, paruošė 2 metodinių rekomendacijų leidinius, vadovėlio „Ginekologinė endokrinologija“ bendraautorius.
„Vaisingumo klinikoje“ dirba nuo 2001 m.
Klientų atsiliepimai

1 komentaras. Leave new

  • Sveiki,
    Skaičiau jūsų straipsnius apie menopauzę ir PHT. Malonu matyti, kad pagaliau yra ir Lietuvoje specialistų, suprantančių PHT naudą. Mano klausimas- man 46m, perimenopauzė, vartoju Lenzetto ir Gepretix jau 5mėnesius. Daugelis simptomų dingo, bet libido, kuris dingo prieš gerus metus, taip ir neatsirado. Ar galėčiau kreiptis į jus dėl testosterono prirašymo? Ar prirašytumėte?
    Ačiū

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed