There is nothing to show here!
Slider with alias levano-restaurant-bar not found.
Vaisingumo klinika
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą.
null
Pagalbinis apvaisinimas
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Nevaisingumo priežastys
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
null
Vaisingumo tyrimai
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją.
Pagalbinio apvaisinimo kompensacija
Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas...“.

Džiaugiamės galėdami dalintis žiniomis ir patirtimi!

Šių metų gegužės 11-12 dienomis Lietuvos, JAV ir Izraelio UAB „Vaisingumo klinika“   gydytojos Aistė Adutavičienė, Vaiva Mačiulionytė, Augusta Petrušaitė, Irina Bondarenko dalyvauja pirmą kartą Lietuvoje vykstančioje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Annual Meeting of the Nordic Network of Fetal Medicine“, kurioje gydytojai iš Šiaurės Europos šalių dalinasi savo žiniomis bei sukaupta nėščiųjų ir vaisiaus priežiūros patirtimi. Viena…

Straipsnis apie vaisiaus tyrimus Vaisingumo klinikoje

Dalinamės Kauno dienos žurnalo „Sveikata ir atostogos” straipsniu, kuriame dr. Eglė Machtejevienė papasakojo apie vaisiaus tyrimus, kuriuos atliekame Vaisingumo klinikos Profesionalių vaisiaus tyrimų centre.

Vilniaus Vaisingumo klinkoje pradeda dirbti gyd. dermatologė Aistė Audickaitė

Gyvenimui bėgant, kiekvieną dieną mūsų oda patiria iššūkius. Šaltis, karštis, vėjas, saulė, organizmo reakcija į mitybos įpročius ir dėl to kylantys įvairūs veido odos bėrimai ir paburkimai, spuogeliai ir kartais po jų liekantys randai, galiausiai gilų pėdsaką odoje paliekantis žmogaus amžius. Visai tai lemia kaip atrodo mūsų oda, tačiau šiandien taikomos lazerio procedūros gali ženkliai…
Sėkmingo taikymo rezultatai 2016
0%
Kiaušintakių patologija
0%
Vyriškasis faktorius
0%
Endometriozė
0%
Neaiškios kilmės